Recenze HONDA

Zakoupeno v PROFES

• poměř váha - výkon
  • Prostě HONDA
  • 5 let záruky
  • možná zbytečně rozměrný rám
  • Cena :)

optimální výkon a váha na drobné nářadí, velká flexa, malý kompresor, Wapka......

Při malém sebezapření jí lze naložit na auto/vlek v jedné osobě

Přidáno: 23. května 2016

• Téměř bez vibrací, nesmrdí, tichý, lehký. Startování - i můj 6ti letý syn. Pozemek 1000m2 posekám dohladka na 1,5 -2 nádržky.
  • Je to kompromis váha / užité vlastnosti / výkon. Skladování jen ve vodorovné poloze.

Rozhodoval jsem se mezi 425 a 435. Nakonec rozhodl účel - po dobu stavby s ním sekat celý pozemek zarůstající bordelem, po dokončení stavby obsekávat mez, apod. - doplněk k normální sekačce. K tomuto účelu je vynikající. Kdybych ale věděl, že budu těch tisíc metrů bordelu sekat dlouhodobě, bral bych ten silnější. Struna si poradí s bordýlkem, když tam ale dáte třízubý kotouč, normálně si tím bez potíží klestím cestu po pás hustou trávou. Neliju tam nic jiného než vždy čerstvá a prémiová paliva jako je verva nebo max motion - jednak to znatelně zvýší výkon a jednak neobsahují biosložku, která se ve stroji (není-li min. co 14 dní používán) rozkládá a likviduje membrány karburátoru, zanáší kanálky apod. Vhodnost 100 oktanového paliva jsem telefonicky ověřil na centrále Hondy v Praze. I tak je ale vhodné na zimu nechat veškerý benzín vyběhnout.
Mám zkušenosti s 4mi silnými stroji z půjčoven - Stihl, HQ - jsou zřetelně silnější, ale řvou, smrdí, že jsem byl vždycky přiotrávený, musí se míchat olej s benzínem. 4takt pro mě byl jasnou volbou.

Ještě tip - grafitová pasta na mazání hlavy bývá v plastovém obalu, který praskne a při vytlačování do hlavy leze prasklinou. Je výhodnější koupit v lékárně velkou stříkačku Janette 150 mm a grafitovou pastu do ní vytlačit. Funguje jako bezva maznice.

Honda ECT 7000

Honda ECT 7000

Ověřený zákazník Martinec nářadí s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 22. května 2016

Zakoupeno v Martinec nářadí s.r.o.

• Spolehlivé, odzkoušené

Reference i osobní zkušenost s výrobkem Honda.
Používám jako náhradní zdroj pro rodinný dům a na stavbách.

Honda HF 2417 HM

Honda HF 2417 HM

Přidáno: 20. července 2015

• Bezvadný chod, jemné ovládání, spolehlivý, bezporuchový. Naprosto spolehlivý. Doporučuji. Předtím jsme mě jinou značku a rozídl je veliký.

Po zkušenostech s dřívějším traktorem jiné značky rozdíl je veliký. Dřívější Traktor jsem prodal a 6 let mám nyní Traktor Honda HF 2417 HM. Je to naprosto spolehlivý a bezporuchový stroj. Vřele doporučuji.

Honda HRX 537 VK

Honda HRX 537 VK

Přidáno: 4. července 2015

• Vyzkoušel jsem již mnoho sekaček a všechny se mi zdály, že jsou tak nějak stejné, ale jen do té doby než jsem vyzkoušel Hondu HRX 537.
  • Je perfektně vyvážená, takže otáčení nebo sečení kolem stromků Vás tak neutahá jako u jiných.
  • Šasi sekačky je z umělé hmoty (nerezaví a není ho třeba nijak ošetřovat) perfektní dílenské zpracování.
  • Plast nepraská, lanka v bovdenech chodí na jedničku s hvězdičkou a možná ještě o trochu lépe, motor skvěle startuje, kola jsou tak akorát velké atd.atd..
  • Sekačka má obrovský koš a skvěle sbírá i vlhkou trávu. Další skvělá věc je, když je koš plný a vy si toho náhodou nevšimnete, tak se sekačka nezačne vůbec dusit, ale motor jede bez problému dál a trávu rovnou mulčuje.
  • Mulčovací zařízení je rovnou jeho součástí a nemusí se nic montovat (jen jedna páka otevřít/zavřít
  • A to nejlepší na konec. Pojezd Smart Drive je prostě úžasný a nemůže snad být vymyšlen nějaký lepší. Jedním prstem si prostě měníte rychlost přesně tak jak potřebujete.
  • když sekám bez rukavic, tak se někdy štípnu do dlaně mezi držaldem a pákou, která udržuje motor v chodu
  • držadlo by mohlo být pogumované

je to kvalita za kterou se vyplatí připlatit, protože teprve pak se stává práce opravdovou radostí

Přidáno: 17. června 2015

• sběr trávy
  • start motoru
  • provedení
  • krátké madlo a nemožnost nastavení jakékoli jiné než přímé polohy
  • pomalý pojezd ( nad 70 let )
  • ne úplně výkoný motor

sekačku Honda jsem si vybral pro provedení a velmi dobrý sběr posekané trávy, dříve jsem měl sekačku Husqvarna jediný důvod proč jsem sekačku vyměnil byl velmi špatný sběr posekané trávy jinak vše ostatní bylo propracovanější

Přidáno: 28. dubna 2015

(naposledy upraveno 28. dubna 2015)

• výborný motor i zpracování

po zkušenostech s jinými značkami ( Hecht) nesrovnatelně dobrý výrobek

Přidáno: 19. dubna 2015

• vynikající motor
  • kvalita sečení
  • super pojezd
  • mulčování
  • zatím nic, snad jen vyšší cena, ale za kvalitu si musíme připlatit

Vynikající stroj. Naprostá spokojenost.

• super sekačka
  • vyšší level cenový, ale kvalita za to stojí

určitě doporučuji.

• Super značka, vynikající kvalita,
  • sbírá perfektně posečenou trávu
  • mulčuje
  • zkrátka výborný nákup
  • Zatím o ničem nevím

Jsem rád, že jsem si pořídil tuto sekačku, a pevně věřím , že budu i nadále spokojen.
Kvalita zpracování je bezva.

• tuhý podvozek

HONDA WT 20

Ověřený zákazník AGRICO Ověřený zákazník

Přidáno: 23. února 2015

Zakoupeno v AGRICO

• Vysoká kvalita zpracování a spolehlivost zboží
  • osvědčená značka
  • dlouhá životnost
  • záruka 5 let
  • vyskoký výkon
  • savice není součástí dodávky
  • vysoká pořizovací cena

Sice poměrně drahý výrobek, ale osvědčený a kvalitní.

Přidáno: 2. ledna 2015

• perfektni

vyborna

Přidáno: 19. srpna 2014

• Vemi dobře startuje což ocení zejména ženy,mulčuje i vlhkou trávu, čistit lze vodou. Sběr do koše jsem zkoušela jen s proschou trávou a je to OK. Zvládne i menší sklon.

Doporučuji z důvodu snadného startování. Nejlepší je na ploše bez překážek.

Honda EU 10i

Honda EU 10i

Přidáno: 22. října 2013

• Spolehlivá startuje v mrazech i horkých letních dnech,nízká spotřeba,prakticky skoro žádná údržba kromě výměny oleje a vyfoukání vzduch.filtru
  • v základu nemá počítadlo motohodin

extrémně spolehlivý stroj,mám již čtvrtou v pořadí pro napájení pojízdné prodejny

Honda UMK 425 L

Honda UMK 425 L

Přidáno: 21. srpna 2013

• dostatečný výkon pro běžné užívání na chatě a kolem baráku
  • výborný postroj
  • lehké startování
  • madlo mohlo být širší, ale už jsem si zvykl

Koupil jsem si ho protože mi to doporučoval známý a jsem spokojen. Sekám s tíém na chalupě a kolem baráku. Zvládá i přeroslejší trávu. Má bezvadný poruhy, dobře sedít na tělo a dobrá vyváženost. Lehkéí startování i údržba.

Přidáno: 13. května 2013

• Silný motor, stejný benzín bez oleje jako do auta. Špičková ergonomie řidítek a nosných popruhů, při nákupu veškeré příslušensví bez nutnosti něco dokupovat.
  • Nic.

Silný motor neztrácí otáčky při zátěži, není hlučný a nepáchne. Snadná údržba. Úhlová převodvka je hliníková skříň s kuželovým soukolím ve vazelíně. Žádné plasty. Snadná manipulace a když jsem si nastavil řidítka a nosný postroj na svoji postavu, vůbec nebolí ani záda, ani ruce ani po několika hodinách práce. Výborný stroj, kterého se nemusí bát ani méně technicky zdatný uživatel. Žádný problém.

Přidáno: 1. května 2013

• motor
  • ergonomie držení
  • spotřeba

Dobře se drží, poměrně malé vibrace a nebolí z toho záda. Jednoduchý posun struny. Dobrý a tichý motor. Práce je s tímto křovinořezem příjemná.

Přidáno: 12. dubna 2013

• ergonomie
  • posouvání struny bouchnutím dávkovým spínačem na hlavě o zem
  • motor

Jednoduchá údržba, šikovné posouvání struny, lehké startování. Líbí se mi, že je jedno, v jaké poloze je motor a olej nezateče tam, kam nemá. Naprosto luxusní jsou popruhy. Vůbec netlačí do zad a azáda nebolí.

HONDA FG 110

HONDA FG 110